Wyprzedaż garażowa w Ursusie

Zapraszamy do Parku Czechowickiego w najbliższą sobotę, 7 maja na drugą w tym sezonie wyprzedaż garażową. Będzie to dobra okazja, żeby kupić, sprzedać lub wymienić rzeczy, których już nie używamy. W czasie, gdy mamy będą rozbiły zakupy, ich pociechy spędzą miło czas podczas zaplanowanych gier i zabaw sportowych.

 Wydarzenie jest bezpłatne. Aby zostać wystawcą, wystarczy zgłosić udział pod adresem: wyprzedaz.ursus@gmail.com. Każdy sprzedający jest odpowiedzialny za wygląd swojego kramu/punktu i uprzątnięcie go po zakończeniu wyprzedaży. Do niego także należy decyzja o cenie produktów, które zbywa.  Więcej informacji oraz regulamin na stronie internetowej: www.ursus.um.warszawa.pl. Wyprzedaż odbędzie się w godzinach od 12:00 do 16:00.

Sportowe atrakcje

Wydarzeniem towarzyszącym wyprzedaży będą gry i zabawy sportowe. Na scenie letniej Parku Czechowickiego od godziny 11:00 rozpocznie się pokaz i instruktaż z szermierki. Wystąpią trzej mistrzowie Polski w tej dyscyplinie. Chętnych do nauczenia się podstaw poruszania się, zejścia, kontry zapraszamy pod scenę. Do godziny 16:00 potrwają gry i zabawy sportowe – koło fortuny,  przeciąganie liny,  biegi z przeszkodami,  rzut do celu,  spodnie wieloosobowe,  skoki w workach,  zabawy z liną np. „Cola Fanta”,  klasy – mata edukacyjna,  zabawy rekreacyjne z Chustą Klanzy i inne.

Wyprzedaż garażowa odbywa się w ramach realizacji projektu z budżetu obywatelskiego, którego autorem jest Dawid Kacprzyk.  Kolejne wyprzedaże planowane są w terminach 4 czerwca, 2 lipca, 6 sierpnia i 3 września 2022 r. .

Na wydarzenie zapraszają Rada i Zarząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.